Dívky U17 na turnaji v Ostravě

22. 04. 2022

Dívky U17 na turnaji v Ostravě

Dívky U17 vyrazily na turnaj do Ostravy po delším herním výpadku některých hráček. V nabité kategorii U17 bylo přihlášeno 11 družstev. My jsme se v základní skupině potkali s družstvy z Horních Počernic, Čani a Slovanu Bratislava.

Všechny zápasy měly podobný průběh. Se soupeři jsme drželi krok pouze první polovinu. Pak se naplno projevilo tréninkové manko, nesehranost týmu a častý chaos na útočné i obranné polovině. Utkání vždy skončila rozdílem 20 bodů. Proti Čani a Bratislavě jsme však nepřekonali ani hranici 20 vstřelených bodů!!!

Ve skupině o 7.-11.místo nás čekalo klání se Sokolovem, Trenčínem a Kolínem. 

Bohužel fyzická i psychická únava nás dohnala ve všech zápasech. Sokolov, který se opíral o reprezentační hráčku nás zaskočil svou týmovostí. Trenčín jsme po velkém boji porazili a došli si k prvnímu a jedinému vítězství. Závěr s Kolínem, již byl spíše o morálu než o basketbalovém umu i v tom jsme ale selhali. Celkově jsme na turnaji skončili na 10. místě. Pozitivum vidím v tom, že jsme s žádným soupeřem výrazněji nepropadli, zároveň však ani nezazářili.

Druhá polovina sezóny se nám vůbec nepovedla a je jen na holkách a trenérovi, aby společně našli ztracenou chuť k basketbalu, která nás zdobila celou první část sezóny. Turnaj nám dal sposutu podnětů ke zlepšení a my se jich teď musíme chytit.. Vzhůru do práce!:)

Díky rodičům za podporu v hledišti i na dálku a organizátorům turnaje za perfektní průběh.

LK

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar