Dívky U17 zatím bez porážky

12. 10. 2021

Holky U17 se o minulém víkendu vydaly na výjezd do Havířova a Bruntálu.

BK Havířov - SKB Zlín 57:72

Do utkání s Havířovem jsem vstoupili aktivněji a celý zápas jsme byli v mírném vedení. Dělala problém soupeřova stažená obrana a neproměňování jasných příležitostí i střel za 3 body. To vyústilo až v nerozhodný stav 5 minut před koncem zápasu. Poté jsme však soupeře přehráli šňůrou 19:4 a dokráčeli k vítězství. Střelecky nás držela Monča (25 bodů) a Anička (17 bodů).

SK Bruntál - SKB Zlín 68:74

Další den nás čekal tuhý boj s naším známým soupeřem z Bruntálu. První poločas nám dělal problém hlavně soupeřův rychlý protiútok a špatný obranný doskok. Do šaten jsme šli se ztrátou 11ti bodů. Po poločase jsme se dokonce dostali na ztrátu 15ti bodů, ale od té chvíle jsme začali být lepší než soupeř. Začali jsme doskakovat na obou stranách palubovky a z doskoku jsme vyráželi do rychlých protiútoků. Soupeř začal mít problém s fauly i fyzičkou. 4 minuty před koncem jsme se dostali do vedení, které jsme udrželi až do konce. Velká pochvala pro holky, které nesložily zbraně za nepříznivého stavu a porvaly se o vítězství!

Za 2 týdny se představíme na domácí palubovce proti týmům z Brna.