Holky U15 drží letošní neporazitelnost

18. 01. 2022

Holky U15 letos hrály nadregionální soutěž, ve které nenašly soupeře. Z osmi zápasů si připsaly 8 vcelku jasných vítězství. Za zmínku stojí výhra na Žabinách, kdy byl soupeř posílen o opory z ligového celku. Tyto výsledky nám zajistily posun do jarní části žákovské ligy U15.

SKB Zlín - SK Bruntál 79:50

Hned v prvním zápase jsme přivítali jednoho z favoritů naší skupiny Bruntál. Soupeř na nás vyrukoval s tvrdou zataženou obranou, my jsme se naopak opírali o běhavou celoplošnou obranu. Rychlými protiútoky a solidní hrou jedna na jedna jsme se dostali na poločasové vedení 38:24. Po poločasové přestávce z šatny vyběhl ještě běhavější a lépe bránící domací tým, než jsme viděli v prvním poločase. Po 3. čtvrtině bylo prakticky o vítězi rozhodnuto. Konečný výsledek 79:50.

První zápas ŽL nám ukázal, že jsme rozhodně nepřišli hrát druhé housle. Díky rodičům za podporu! Za dva týdny nás čekají domácí zápasy s KP Brno a Kyjovem.