Závěr úvodní části ŽL chlapcům U15 vyšel na výbornou

12. 01. 2022

Dohrávka s Brnem a dohrávka s Pelhřimovem, to byl program konce roku kluků U15. 

Závěr úvodní části ŽL chlapcům U15 vyšel na výbornou

Do Brna jsme konečně odjížděli takřka kompletní a hlavně po slušné tréninkové praxi. Zápas jsme od úvodního rozskoku drželi pevně ve svých rukou a slušným výkonem na obou stranách palubovky jsme dokráčeli k jasnému vítězství. Soupeři v oslabené sestavě postupně docházely síly a od poločasu již nebylo otázkou jak, ale spíše o kolik. Díky soupeři, že měl i v nekompletní sestavě chuť utkání s námi dohrát, s heslem - lepší jakýkoli zápas, než ten nejlepší trénink.

Basket Brno - SKB Zlín 57:84

Zejména poslední zápas s Pelhřimovem pro nás představoval velkou výzvu a hlavně měřítko výkonnosti. Přijel k nám v plné sestavě tým, který měl do té doby pouze dvě prohry a postupoval do extraligy. Od začátku bylo zřejmé, že zápas bude vyrovnaný a rozhodovat budou detaily. Naštěstí jsme na obou stranách palubovky byli tím pečlivějším týmem. Zápas se povedl všem hráčům, kteří do něj nastoupili. Každý splnil svou roli v týmu a po pěkném týmovém výkonu bereme velmi cennou výhru s týmem z republikové špičky. O to větší škoda, že nám o jednu výhru utekla účast v extralize U15. V tomto ohledu můžeme litovat zejména domácího zápasu s Jihlavou.

SKB Zlín - BK Pelhřimov 73:65

 

Celkově jsme první část žákovské ligy zakončili s bilancí 8 výher a 6 proher. Ve skupině D jsme obsadili čtvrté místo z osmi týmů. První polovina sezóny nám ukázala, že tým je konkurenceschopný a když si vše "sedne", dokáže hrát slušné výsledky i se špičkovými družstvy. 
V druhé polovině soutěže nás čeká Žákovská liga sk. C, kde nemůžeme brát nic jiného, než boje o vrchní příčky tabulky.

Díky všem za podporu.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar