U 15: Na Slavii jsme hráli jako Slavie a nestačilo to

25. 10. 2019

Zlín: Kroměříž  60:72

 

 

Odveta s Kroměříží nám výsledkově nevyšla, nicméně nám ukázala, kam se máme dál posunout.

U 15: Na Slavii jsme hráli jako Slavie a nestačilo to

 

Do utkání jsme vlítli jako uragán a bylo nás plné hřiště, hráli jsme aktivně, získávali míče, ale bohužel podobně jako fotbalová Slavie proti Barce - to byl soupeř, který z minima šancí trestal. Hráči KM jen čekali, až se Mates pod košem vyskáče, a pak to nahodili dopředu a z první dobré zakončili. Podobně to tak bylo u dalších hráčů, bezhlavé nájezdy, popř vyplašené střely. Doopravdy soupeř byl v útoku efektivnější.

My jsme se prezentovali velmi slušnou a agresivní obranou, ale v útoku nám chyběla lehkost a kreativita (musíme a chceme dopilovat). Postupem času jsme již tahali nohy, ale pořád jsme hráli hranu. Chyběla nám přidaná hodnota, všichni hráči zahráli svůj standart, a to na tak kvalitního soupeře jako je KM, nestačí.

Družstvo U15 SKB Zlín je v neustálém vývoji a chce připravovat hráče do budoucna, klidně až do mužů. Využíváme Satoranského popularizaci basketbalu a do klubu - i do družstva U15 - přicházejí noví a noví hráči, které chceme postupně zapojit. Proto také jsme je pozvali na utkání, aby si osahali atmosféru opravdového utkání. Postupně je dopíšeme na soupisku a v některých, ne tak vypjatých, utkáních je necháme vyběhnout. Pracují na sobě a jsou budoucím příslibem do kategorie U17.

Základní desítka hráčů odvedla za tento podzim neskutečné množství práce a podpořila to svými výsledky. Ve čtvrtek na palubovce Zlína byl nejbasketbalovější soupeř a byla radost proti nim hrát, proto jsme utkání dohráli pouze v základní rotaci – za odměnu.

 

Statistiky na :https://www.cbf.cz/souteze/stathracu_10027_soutez_2792.html

                                                                                              DW

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER


NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj NSA STRABAG Samohýl MB