U14 zakončili sezónu 2 porážkami

7. 04. 2017

K posledním zápasům odjeli mladší žáci U14 v sobotu do Havířova, kde odehráli slušný výsledek s týmem, který ve druhé části LIGY D neprohráli. V neděli se však tolik nedařilo a byla z toho prohra v Příboře o 20 bodů.

Start Havířov - SKB Zlín 68:63 (15:14 32:31 47:47)

střelci... Mlčoch 14, Koch 13, Fridrich 13, Chytil 8, Navrátil 8, Macík 6, Kliment 1

3 čtvrtiny jsme mohli pozorovat velice vyrovnaný basketbal, kde chvíli vedl jeden tým, poté druhý. Ve čtvrté čtvtině však domácí odskočili až na 11 bodů, ale i to se dařilo v posledních 2 minutách našim klukům mohutně stahovat a nakonci bylo ještě drama po pár vsítěných "trojkách". Klíčovým byly TH Havířova 16 sekund do konce. Za stavu 66:63 neproměnili ani jeden TH, ale bohužel se naším klukům nepodařilo doskočit balón a v zápětí Havířov dal 2 TH a bylo po zápase. Kluci si však zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon po celý zápas a ducha v koncovce zápasu.

BK Příbor - SKB Zlín 73:53 (23:3 42:22 57:41)

střelci... Koch 15, Mlčoch 10, Fridrich 10, Navrátil 6, Chytil 4, Macek 4, Krejčí 2, Kliment 1, Kadeřábek 1

Bohužel tento zápas klukům vůbec nevyšel a začalo to hlavně první čtvrtinou, která se prohrála o 20 bodů což byl celkový rozdíl ve skóre. Neproměněné jednoduché koše nás srážely a jendoduché chybi v obraně nás sráželi ještě více. Ve třetí čtvrtině jsme se ještě nadechovali k náporu, bohužel ten byl odvrácen a tak poslední zápas dopadl prohrou. Celkové umístění v lize D bylo o skóre naše 3. místo, což je pěkný výsledek.