Kadeti U17 víkend 1:1

6. 10. 2019

Kadeti U17 si připsali první výhru v celostátní lize! Druhý den podlehli Opavě ...

SKB Zlín - BK Příbor 78:63
Úplně jiné utkání nabídl dnešní souboj mezi Zlínem a Příborem než tomu bylo v úterý... Od začátku utkání jsme byli ve vedení, někdy o 12 bodů, jindy zase jen o 2 body. Jako rozhodující se jevil konec 3. čtvrtiny, kdy se soupeř dostal do vedení a to o 6 bodů. S tímto mankem jsme nastupovali do poslední čtvrtiny, ve které jsme se zvedli a ovládli ji 27:6!! Byla z toho tak 15ti bodová výhra, která se rozhodně počítá se silným soupeřem z Příbora.

SKB Zlín - BK Opava 57:62
V bojovném utkání převládalo plno nepřesností, hlavně z naší strany. Začátek nám moc nevyšel a celé utkání jsme tahali za kratší konec. 2x jsme se vraceli do zápasu a snižovali rozdíl. 50 sekund do konce 4. čtvrtiny jsme po náporu měli na rukou vyrovnávací trojku, ta bohužel nepropadla obručí a pak jsme už neměli síly pohnout se skórem. Hodnotím utkání kladně, kdy kluci bojovali až do konce utkání po náročném víkendu!! Škoda pár chyb v obraně i útoku, na kterých zapracujeme!!